Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kimutatható a kontaktlencse ?

Kimutatható a kontaktlencse ?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy az átlátszó kontaktlencsét ki lehet mutatni orvosi vizsgálat során ?

2021. jan. 27. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy kimutatják?

Lehet látni szabad szemmel, még nagyító sem kell hozzá. Ha az orvos belenéz a szemedbe, látni fogja.


Miért akarod eltitkolni az orvos elől?

2021. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még filmekben is meglátom, ha kontaktlencsét használ a színész. A kemény lencsét nehezebb észrevenni, mert az pont akkora, mint a szivárványhártya, de a lágynak egyértelműen látni a széleit, mert lelóg.
2021. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kifejtenéd hogy mire gondolsz?


Szabad szemmel is látható

2021. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ki kellett volna szednem szüléskor de nem mondtam el hogy van lencsém, senki nem vette észre
2021. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az orvosi vizsgálat során kifog derülni igen ott valszeg am is megkérdi hogy használ e szemüveget kontaktlencsét nem érdemes kamuzni ha nem mehetnék oda ahova akarsz rossz látással akkor menj el lézeres szemműtétre ennyi
2021. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az orvos pillanatok alatt rájön. Belenéz a szemedbe, és egyből meglátja, semmilyen műszer nem kell hozzá.
2021. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!