Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Megéri az ofotértben elofizetn...

Megéri az ofotértben elofizetni kontaklencsére?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éve nem hasznalok már lencsét de szeretnék visszaterni hozza.

Viszont érdekelne hogy megerne e az ofotertben elofizetni ra? Milyen tapasztalatok vannak ezzel?



2021. febr. 3. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Én az ofotértben vagyok előfizető, nem olcsó, de egy kontaktlencse sem az. Szerintem úgy a leggazdaságosabb ha házhoz rendeled és előfizetsz, mert akkor az eredeti árhoz képest kapsz kedvezményt is, plusz 3 havonta 30%-os kupont kontaktlencse folyadékra.
2021. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi az, hogy "megéri"?
2021. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megeri: minosegre? Kedvezmenyek milyen mértékben vannak? Kontaklencse ar havira leosztva.

14et fizettem 3 havira tavaly. Dragabbra jon e igy ki?

2021. febr. 3. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Iwear oxygen lencsém van, 3000 havonta, és házhoz küldik borítékban. Más típusú lencse lehet hogy drágább, én most 25% kedvezményt kapok a lencséből (a 3000 a kedvezményes ár) az előfizetés miatt.
2021. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!