Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » -3.5/-4-es dioptriás szemre...

-3.5/-4-es dioptriás szemre lehet lézeresműtét igénybe venni?

Figyelt kérdés
A fenti kérdés adott, lehet-e? Ha igen, akkor mennyi idő a teljes gyógyulás, esetleg alatta (-4.5, -5) is lehet-e igénybe venni?

2021. ápr. 20. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet műttetni
2021. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ezt kb 5 perc lett volna kikeresni bármelyik cég honlapjáról. A gyógyulási idő a konkrét eljárás függvénye, de ezt is leírják. Nekem kb 20 éve volt egy ma már talán nem is alkalmazott eljárással a műtét, akkor talán 3 nap után már lehetett dolgozni menni, az utolsó kontroll meg talán 1 évvel később volt, és emlékeim szerint elég sokáig kellett szemcseppet használni (fél-1 év? nem emlékszem pontosan). Ennél mindegyik újabb eljárás rövidebb.
2021. ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Fokusz Medikálnál volt minusz 2 dioptira kezelésem Vizumaszkal, másnap már dolgoztam.
2021. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!