Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Első kontaktlencse készítése...

Első kontaktlencse készítése hogyan működik? Illetve milyen kiadásra lehet nagyjából számítani?

Figyelt kérdés

Szeretnék kontaktlencsét csináltatni, egyrészt mert alapból is unom a szemüveget, másrészt jókat hallok róla, harmadrészt pedig újabban a maszk miatt, mert egyszerűen nincs olyan maszk, amivel normálisan tudnám hordani a szemüveget!


Amire kíváncsi vagyok, hogy milyen érzés betenni a kontaktlencsét (ha jól tudom ezt be is tanítják mikor megyek csináltatni), illetve mennyi idő hozzászokni, valamint hogy költségek terén mire lehet számítani?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2021. ápr. 26. 11:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

* dioptriát

Bocsi. 10es voltam

2021. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Látom azért elég megoszlanak a vélemények, de szerintem teszek vele egy próbát, még akár jól is elsülhet! :)
2021. ápr. 26. 12:58
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha jol hasznalod, es figyelsz a higieniara, akkor nagy esellyel bevalik. Annyira vekony es puha anyagbol keszulnek, hogy en egyaltalan nem is erzem hogy benne van a szememben. Egyszer sikerult kettot is beletenni veletlenul ugyanabba a szemembe, na az mar szur, meg homalyosan is latsz vele, de semmi maradando karosodast nem okozott.
2021. ápr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!