Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsével jobban...

Kontaktlencsével jobban látnék? Mi a különbség a szemüveg és a kontaktlencse között? (Látásélményt tekintve)

Figyelt kérdés
2021. ápr. 26. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazabol semmi. A konteklencse nem csuszik le az orrodrol ha izzadsz, nem torik ossze ha elejted. Viszont ha a lencset elhagyod szoban belul lehet negykezlab keresgelni. Meg a lencset ugye ki kell venni, meg talan nehezebb kicsit megazokni, hogy van valami a szemgolyodon.
2021. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal jobban szeretem. A teljes látókört élesen látom, szemüveggel alul-felül-oldalt nem láttam rendesen. Meg mindig lecsúszik, vigyázni kell vele sportnál. 6 éve csak lencsét hordok.
2021. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%
Nem látod a keretet, van perifériás éleslátásod is, nem esik le, nem párásodik és hagymaszeleteléskor nem könnyezel. Nekem sokkal jobb volt a lencse mert a keret mindig idegesített meg sportolok is. De amikor biciklivel közlekedtem is sokkal biztonságosabbnak éreztem lencsével mert láttam rendesen oldalra is.
2021. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat.

Akkor nem bántátok meg a váltást?

2021. ápr. 26. 14:34
 5/5 Metionin ***** válasza:
Én nem, 11 évig volt csak szemüvegem, 5-6 évig voltam lencsés, aztán megműttettem a szemem.
2021. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!