Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Leejtettem a kontaklencsét!?

Leejtettem a kontaklencsét!?

Figyelt kérdés
Tegnap este már fáradt voltam, ezért a szobámban vettem ki a lencsét, és véletlenül leejtettem a szőnyegre (szöszös lett eléggé), viszont egyből lemostam ápoló folyadékkal vagy 3x. Azóta ázik benne. Ma nem volt rajtam. Ma este megint meg tisztítottam a tenyeremben. Szerintetek hordhatom tovább? Ki dobni nagyon nem szeretném mert csak 4napos (és havi lencse)

2021. máj. 21. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem, ha fényben megnézed, és nem repedt el, nem sérült meg és nem látod koszosnak akk szerintem beteheted, de ha bármit furának érzel, amikor bemt van akk mindenképpen szedd ki!!
2021. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én 6 éve vagyok kontaktlencsés, szóval mondhatni, van tapasztalatom ilyen téren, én őszintén csomószor napokig tartom ugyanabban a folyadékban, rengetegszer szöszös már, tehát ha te is jól letakarítod, semmi baja nem lesz!
2021. máj. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma már a volt a szemembe, de ugyanolyan volt, mint eddig. Szóval szerintem se lesz tőle semmi bajom. Azért köszönöm :D
2021. máj. 24. 02:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!