Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a szememmel? Javulhat?

Mi lehet a szememmel? Javulhat?

Figyelt kérdés
Egy órája (vártam hátha elmúlik) minden ok nélkül csak a jobb szemre nem látok normálisan csak ilyen csillag szerű vagy karácsonyfa izzó fenypontokat,és semmilyen sérülés nem érte!

2021. máj. 30. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hm. Vérnyomást mérnék! Illetve keress fel mindenképp egy szemorvost, akkor is ha a ezen tünetek elmúlnak!
2021. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Azonnal orvos! Elég valószínű, hogy retinaleválás.
2021. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyesmi akkor szokott lenni, ha hirtelen felállok, de akkor is max néhány percig.

Én mindenképp orvoshoz fordulnék, ha holnapra nem javul!

2021. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, bocs, nem akartalak pánikoltatni. Tényleg elég valószínű, hogy retinaleválás, de ma már azzal úgysem csinálnak sehol semmit. Igaz, hogy sürgős műtétet igényel, de nem ennyire sürgőset, éjszaka ezzel nem foglalkoznak. Holnap reggel az legyen az első dolgod, hogy elmész szemorvoshoz, ha lehetőséged van rá, akkor valami szemklinikára. Felhívod őket, elmondod a tünetedet, azt fogják mondani, hogy azonnal menj be hozzájuk.


Arra számíts, hogy aznap már műtenek is. A beavatkozás 98%-ban sikeres szokott lenni, de ehhez ugye az is kell, hogy elmenj orvoshoz minèl hamarabb.


Én nem vagyok szemész, szóval lehet, hogy tévedek. De nekem is így kezdődött, és nekem retineválás. Nem kell, hogy a szemet sérülés érje, az is elég, ha megerőlteted magad. Talán fel se tűnt neked.

2021. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aludj, pihenj le. Nekem amikor napszurast kaptam akkor volt ilyen. Másnapra semmi nem volt
2021. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!