Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse kb mennyibe kerül?

Kontaktlencse kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

A Vision expresszbe szeretnék menni látásvizsgálatra illetve kontaktlencsére váltani mert eddig szemüveges voltam. Az egyértelmű hogy a látásvizsgálatért fizetni kell de az lenne a kérdés, hogy a kontaktlencse készítéséért is kell fizetni. Tehát például ha szemüveget szeretnék, akkor ott fizetni kell a keretért meg a lencséért. Itt viszont, kontaktlencse esetében kell valamiért fizetni az első alkalommal?

Előre is köszönöm szépen a választ!

18/L


2021. jún. 2. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Igaz én ofotértes vagyok, így csak erről tudok nyilatkozni, de nem hiszem, hogy óriás különbségek lehetnek az árakban.

Az első vizsgálat talán 5000 ft volt nekem, a lencsém pedig havi cserés, azaz havonta rendelem és nem szeretnék hazudni, valahogy 4000-5000 ft között van az ára? (Nem tudom pontosan, úgy kértem, hogy automatikusan a számlámról vonják minden hónapban.)

De többfajta lencse is van, olcsóbb, drágább, így ezeknek az ára változó, valamint meg lehet vásárolni egyben egy évre, vagy egy félévre stb., szóval így is változhat (legalábbis az Ofotértnél, de lehet a vision expressznél is így van, nem tudom.) 🙂

2021. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!