Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Orrfújás után olyat tapasztalt...

Orrfújás után olyat tapasztaltam, mintha sok kis fénylő pontt száguldozna a szemem előtt. Ennek mi lehet az oka? Probléma ez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl nagy erővel fújod a z orrodat. Vérnyomásingadozás? Talán felszökik ilyenkor.
2010. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyenem,főleg ha kijön az allergiám és 3másodpercenként fújom az orromat...ahogy az előző válaszoló mondta,attól van,hogy nagy erővel fújod az orrodat,és ahhoz ugye nagy levegőt kell venni..ezáltal nem lesz egyenletes a levegővétel és olyan,mintha beszédülnél egy picit...aztán ha visszaáll a normális légzés,eltűnnek a pontok..a vérnyomáshoz,pontosabban az agyad vérellátottságához is lehet,hogy van köze,de azt nem próbálnám meg levezetni neked:) a lényeg,h teljesen normális dolog,nem kell tőle megijedni
2010. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Biológia 8. osztály . Uszadéknak hívják , a csarnokvízben lévő szennyeződés , ami elkezd mozogni nagyobb behatásra ( Tüsszentés , erős orrfújás , stb )
2010. aug. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Szerintem túl erősen fújod az orrod, s valószínű erre az erősségre inger kényszerít: annyira meg akarsz szabadulni a váladéktól.Kérlek fogadd el jótanácsomat- ha még nem tudod, váljék egészségedre-, hogy olyan tudattal fújd, hogy tudd, a szervezeted csodálatosan, váladékkal küzd a betolakodóktól! Így véd meg téged. Ha segíteni akarsz a testednek, akkor az orrfújás technikájára figyelj oda: Mindig csak az egyik orrlyukad fújd, vagyis a zsebkendővel a másikat ujjaddal fogd be! Ezáltal megelőzöd, hogy a homloküregbe is préselődjön belőle -további problémát okozva. Szerintem a csillagok látása a szédülés a homloküreghez és a fülben lévő egyensúlyközponthoz ért hirtelen nyomás útján keletkezik.
2010. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
én tesi órán szoktam néha látni
2010. aug. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
én meg mindig látok
2010. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
77%
IZGALMI ÁLLAPOTBA KERÜLSZ EZ OLYAN MINT 1 KIS BETÉPÉS
2010. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Nekem is van ilyen, csak mikor kézen állok, vagy meghúzom magam. :D
2010. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Gyulusss ***** válasza:

Biológia 8. osztály . Uszadéknak hívják , a csarnokvízben lévő szennyeződés , ami elkezd mozogni nagyobb behatásra ( Tüsszentés , erős orrfújás , stb )


Én javaslom, hogy olvasd újra azt a bioszkönyvet,kedves hozzászóló hogy ne írj ilyen butaságokat. Amiről írsz, az teljesen más, és más az oka. De nem magyarázok, majd elolvasd ak könyvet

2010. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
nekem is volt már ilyen,például amikor ÍTÍ bejött a lakásba kölcsön kérni az xnyócvan gigant lowot hogy ha-za-te-le-fo-ná-lj-on
2010. aug. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!