Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szem műtéten volt...

Lézeres szem műtéten volt innen valaki, milyen volt?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tartott? Maga a műtét milyen volt minden érdekel, sokat kell szenvedni mire kész? Hol voltatok? Mennyibe került? Műtét után mire kell vigyázni még nagyon? Be vált e? Tényleg tudtok szemüveg nélkül élni és tökéletes a látás? Nem romlik vissza pár éven belül? Köszönöm.

2021. júl. 24. 10:55
 1/3 Lara84 ***** válasza:
100%

Nekem még 2004-ben volt. Mivel csak 18 voltam ezért mondták is, hogy mivel nem állt be az ún. végleges romlás, ezért romlani fog még. A bátyámnak utánam műtötték, neki azóta sem romlott a szeme. Nem fáj, még az érzéstelenítés is cseppekkel történik.

Az egész folyamat kb 30-60 perc volt. Aztán én lencsét kaptam rá, 3 nap után vették le a lencsét, nekem a prk kezelés volt anno, 6 hónapig kellett szemcseppeznem, napszemüveg napos időben stb. A Sasszem klinikán csinálták, de mivel nekem romlott is a korai műtét miatt (nekem -4.5 és -5.5 dioptriás volt és most -2.5 mindkettő) ezért most szeptemberben megyek kontrollra és remélhetőleg november-decemberben újra megműttetem a szemem. Ne félj tőle, semmilyem fájdalmat nem érzel sem közben sem utána. Ha lenne még kérdésed, nyugodtan írj nekem ;)

2021. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ABORG ***** válasza:
prk volt, semmi fajdalom utana se, 3.napon mar tok jol lattam, 7.napon mar 100% volt a latasom 1honap utan meg 150
2021. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ABORG ***** válasza:
jah es 270k voltosszesen a 2 szemre (budai szemeszet), es egyel halolaj kapszulat meg sok tojat mutet utan
2021. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!