Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért írt fel nekem szemüveget...

Miért írt fel nekem szemüveget az orvos kb 8-10 éves koromban ?

Figyelt kérdés
Nem akartam szemüveget hordani, így nem lett belőle semmi. Most 53 vagyok és nem hordok szemüveget. Ennyire balfék volt az orvos ?
2021. júl. 29. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
40 éve azért még fejletlenebb volt az orvostudomány, simán lehet. Vagy csak kicsit volt rossz a szemed és ahogy nőttél, korrigálódott is.
2021. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A mostaninál biztosan jobb volt a szemem, de sem az olvasáshoz, sem a vezetéshez nem kell még.
2021. júl. 29. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen idős koromban nekem is felírták, mert sokat könnyezett a szemem. Azt állították, hogy szemtengely ferdülésem van. Ami nincs is. Nem is láttam benne semmit, úgyhogy nem hordtam én sem. Most van egy szemügém, de csak gyenge, mert csak a bal szemem homályos kicsit, de ezt sem hordom, mert közelre jól látok.
2021. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8-10 évesen lehetett gyerekkori távollátás, amit kinőttél. Ha kezeletlenül hagyják, mint az esetedben, annak van kockázata, de te szerencsésen megúsztad. De persze lehet az is, hogy az orvos tévedett.
2021. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!