Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül mostanában a...

Mennyibe kerül mostanában a lencse dioptriás szemüvegbe?

Figyelt kérdés
+4-es cilinderes lenne.
2021. aug. 3. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Most voltam optikusnál, nekem 4-5 ezret mondtak.
2021. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is most voltam, nekem 80-90-ezret mondtak egy pár lencsére, ami vékonyított stb.
2021. aug. 3. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Jézusom...ez nagyon brutál. Nézz körül másutt is, ez nem egy normális ár, szerintem.

Én a 60-70 ezres keretektől vagyok kiakadva.

2021. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kínai lencsét akarsz, akkor reális az ár. Vékonyítást nem muszáj kérni, kicsit olcsóbb lesz, de +4-nél már elég vastag a lencse. Egyébként állandóan szoktak lenni akciók is, amikor kedvezményt adnak, azt is ki lehet várni.
2021. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jellemzően mikor szoktak akciók lenni? Most nyáron a napszemüvegeket árazták le.
2021. aug. 8. 07:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem sürgős, októberben lesz a Látás hónapja. A 80-90k ekkora dioptriánál teljesen reális ha jó lencsét szeretnél. A mostani szemüvegemben hasonló árkategóriájú lencse van és nagyon nem bántam meg. Sokkal magasabb komfortot biztosít, kevésbé torzít.
2021. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!