Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Belement a domestos a szemembe...

Belement a domestos a szemembe, azota faj. Mitol?

Figyelt kérdés
Este belement, akkor probaltam kimosni de mar akkor is faj, ha pislogtam. Azthittem reggelre elmulik, de mostis faj meg ha pislogok. Mitol?
2021. okt. 14. 07:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kifogásokat gyártani könnyebb mint cselekedni...főleg a koronavírussal most.

Domestos szembe kerülése. Szembe jutás : Forduljon azonnal orvoshoz

Ez nem vicc...nem véletlenül írják.

Tilos más termékekkel együtt használni. Veszélyes gázok (klór) szabadulhatnak fel. Súlyos égési sérülést és szemkárosodást okoz. Nagyon mérgező a vízi élővilágra. Fémekre korrozív hatású lehet. Gyermekektől elzárva tartandó. Az eredeti edényben tartandó. Kerülni kell az anyagnak a környezetbe való kijutását. Védőkesztyű/védőruha/szemvédő/arcvédő használata kötelező. HA BŐRRE (vagy hajra) KERÜL: Az összes szennyezett ruhadarabot azonnal le kell vetni. A bőrt le kell öblíteni vízzel/zuhanyozás. SZEMBE KERÜLÉS ESETÉN: Óvatos öblítés vízzel több percen keresztül. Adott esetben kontaktlencsék eltávolítása, ha könnyen megoldható. Az öblítés folytatása. Azonnal forduljon TOXIKOLÓGIAI KÖZPONTHOZ/orvoshoz. A kiömlött anyagot össze kell gyűjteni. Az edény elhelyezése hulladékként: kiürülést követően a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően. TARTALMAZ: nátrium-hipokloritot, nátrium-hidroxidot, Cocamine oxide-ot.

Óvatos öblítés vízzel több percen keresztül...remélem ezt tetted azonnal.

remélem hogy csak egy trollkérdés hogy itt kiéled hogy oltatlan vagy és neked nem minden jár ugyanúgy a szavaidból nézve...

2021. okt. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
azóta elmentél sürgősségire kérdező? na?
2021. okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Miert irnek ki ilyet hulyesegbol? Elmentem orvoshoz aztan elmult mire odaertem. Kivartam a sorom majd belenezett a szemembe es megallapitotta, hogy van egy kisebb holyag belul a szemhejamon amire adott szemcseppet, de aztmondta, hogy ez biztosan nem a hypotol kerult oda.
2021. okt. 14. 10:14
 14/19 anonim ***** válasza:
...az hülyeség hogy ráfogod a kovidra meg oltatlan vagy és nem látnak el..na az hülyeség!
2021. okt. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Rákérdezhetek? Szerintem a Domestostól fáj(t).
2021. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__szemproblemak__1140..

itt a társad, ha csak nem te trollkodsz...

2021. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Az nem az en kerdesem
2021. okt. 16. 23:22
 18/19 anonim ***** válasza:
17.ja persze, véletlen hogy pont ilyen kérdés kerül fel..
2021. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hat ird le meg 85x. Akkor sem az en kerdesem, de varjal most irok egy kommentet oda szal a kovi komment az enyem lesz es nem kerdezokent fogok megjelenni
2021. okt. 18. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!