Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy néz ki egy lézeres...

Hogy néz ki egy lézeres szemműtét?

Figyelt kérdés

Igazából a folyamatra vagyok kíváncsi, hogy hogyan jut el valaki a szemműtétig.

Észrevettem, hogy romlott a szemem. Pénteken megyek szemészetre. Nem sokat romlott, de az eddigi kiváló látásomhoz képest nagyon zavar, hogy már nem olyan tökéletes, egyszerűen folyamatosan “nézem, hogy hogy látok”. A bal szemem lett sokkal gyengébb.

Azok, akik már átestek ilyen szemműtéten, miken mentek át?

Fiatal vagyok, 20 éves, gondolom ilyenkor még nem lehet megcsináltatni. De amint lehet, megcsináltatom. Mikortól lehet? Meg ha majd odajutok, hogy a szemműtét előtt leszek, milyen vizsgálatok kellenek? Megnézik, hogy meg lehet-e egyáltalán műteni a szemem? Mert olyan is van, hogy a szemet nem tudják ilyennel helyrehozni. Illetve megnézik a szemem romlásának kiváltó okát?

Amúgy valószinuleg az egyetem miatt romlott, rengeteget stresszelek, a fejem is nyom emiatt állandóan, a szemem is valószínűleg a túlterheltségtől gyengült. Túlságosan komolyan veszem az egészet és folyamatosan szorongok😞 Ja és még annyi, hogy mennyibe kerül egy ilyen műtét és hol érdemes megcsináltatni?



2021. nov. 30. 10:56
 1/1 szemdoki82 ***** válasza:
100%
Azt javaslom, hogy egy egyszerű "lézeres szemműtét" google kereséssel próbálkozz, minden kérdésedre megtalálod a válaszokat a klinikák honlapjain.
2021. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!