Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemüveg lencsére nem jár...

A szemüveg lencsére nem jár TB támogatás?

Figyelt kérdés
Voltam szemészeten és mondták hogy 0.75ös szemüveg kell, de még azzal se látok teljesen jól az iskolába, és szeretnék egy erősebbet. Lencsére jár támogatás? És a keretet nem lehet visszacserélni? Mert az sem tetszik... Vagyis nem számítják valahogy bele?
2010. szept. 7. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom csak a keretre jár támogatás, a lencsére nem. Visszacserélni a legtöbb boltban nem lehet a keretet, tekintve, hogy belecsiszolták neked a lencsét.
2010. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint mindkettőre jár, de nagyon kevés!/néhány száz forintnyi a támogatás, szemben az ezrekben-tízezrekben is mérhető lencse ill. keret-árakkal./

Ennek ellenére az OFOTÉRT még mindig a legjobban megéri, mert ott nem 1 DARAB lencsét számolnak, hanem EGY PÁRAT.

2010. szept. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Most hallottam: csak lencsére, és csak 5 diopt felett. Tuti!
2011. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!