Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan műtessem meg a szememet?

Hogyan műtessem meg a szememet?

Figyelt kérdés
Meg szeretném csináltatni a szememet lézeres szemműtéttel, viszont mindig romlik a szemem. Nekem meg azt mondták, hogy akkor lehet megcsinálni, ha egy évig nem romlik tovább. Ilyenkor mit lehet tenni? Várjak, hogy egyszer hátha abbahagyja? Addig nem is lehet semmit csinálni vele?

2022. jan. 6. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kik mondták? Szemész vagy ismerősök? Ha utóbbi, akkor beszélj szemésszel. Ő elvileg jobban ért hozzá, mint itt random emberek.
2022. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tényleg feltétele a lézeres látásjavító műtétnek a min. 1 éve nem romló szem, ez fenn van a sasszemklinika weboldalán is. Nekem is ez a gondom, még nem érdeklődtem a klinikán, mert még viszonylag fiatal vagyok és rá ér, plusz a műtét után is visszaromolhat.

Azért érdeklődhetsz olyan klinikán ahol csinálnak ilyet, ott majd tájékoztatnak mindenről.

2022. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, várj vele, ez az egyetlen opció. Tegyük fel találsz egy pancsert, aki megműti, egy év múlva romlik, megint megműtik, aztán ismét romlik, mondjuk még meg tudják műteni, de ekkor már olyan vékony a szaruhártya, hogy további műtét nem lehetséges már. És ismét romlik. Akkor utána mit csinálsz?
2022. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!