Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miert olyan mintha álmodnék?

Miert olyan mintha álmodnék?

Figyelt kérdés
Voltam specko szemorvosnál és elvileg szemüveges lennek mert fáradnak a szemeim. De naprol napra olyan mintha romlana a szemem es nem jol latok neha a szemuveg meg zavar. Sokszor olyan sot mindig! Mintha álmodnék és ezért hulyeségre is képes vagyok. És felek mar magamtol. Szemuveget nem hordom mert abba még rosszabb és amugy is vsak farad a szemem dioprtrias szemuveg em van. Mindig szedulok es nyomás van a szemembe .sokat telefonozok es keveset alszok, iszok akar arra is gondoltam hogy attol.segitsetem mert bele orulok.amugy azota furák a szemeim miota hátul a fejem fáj de mar azt is kivizsgaltattam es elvileg nincs semmi baja a fejemnek de olyan mintha ideg becsipodes lenne es a szemem is attol fájna meg olyan mintha almodnék rossz. Segitsetek mit csináljak?

2022. jan. 24. 03:08
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

A nemalvás, kimerültség, fáradtság a szemet is megviseli.

A tüneteidet mondd el és csináltass jó szemüveget.

2022. jan. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
83%

Légy kipihent, és ne igyál alkoholt egy hónapig. Ez a kettő gyanús, hogy szerepet játszik a tüneteidben, így érdemes megpróbálni kiiktatni őket.

Remélem, javulni fog az állapotod ettől.

2022. jan. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy nem jó a szemüveg.
2022. jan. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!