Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Idegen test eltávolítása után...

Idegen test eltávolítása után homályos látás? Menjek vissza a szemészetre?

Figyelt kérdés
Szombaton belement valami a szemembe, valószínűleg kakaópor volt,amit vasárnap eltávolítottak az ügyeleten. A doktornő azt mondta, hogy 3-4 nap alatt regenerálódni fog, később vettem észre, hogy nem látok élesen! Sajnos az idegen test a szaruhártya központjában volt, és azt olvasni, hogy ebben az esetben nem fog visszatérni az éles látás. A doktornő erről egy szót se szólt nekem! És ezt szemüveggel se lehet korrigálni, azt is olvastam. Menjek vissza a szemészetre? A szaruhártya 1-2 nap alatt regenerálódik, azt is olvastam, nem 3-4 nap alatt. Attól tartok, hogy ha letelik a 4 nap, akkor majd azt fogják mondani, hogy törődjek bele, hogy így jártam. Ha valaki szakember olvassa a kérdésemet, meg tudná válaszolni, hogy valóban így van, nincs esélyem arra, hogy visszatérjen az éleslátás?

#szaruhártya #regenerálódás #homályos látás #látásélesség #Idegen test eltávolítás #Cornea közepe
2022. ápr. 5. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el egy magánrendelésre.
2022. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!