Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Látászavar mitől van?

Látászavar mitől van?

Figyelt kérdés
Szemcsésen látok pixeles mintha nem lenne adás a tévén, álomszerűen látok kérdés:MIÉRT LÁTTAM VÖRÖS FOLTOT KICSI FOLT LÁTÓTÉRBEN HA RÁNÉZZEK ELTŰNNIK ritkán jelenik meg MEG VILLÁMLÓ VONALT IS LÁTTAM szemozgáskor nagyon ritkán kicsi volt ami 0.5 másodperc eltünt fényérzékeny is lettem üvegtesti homályom van meg szemszárazság

2022. ápr. 21. 17:46
A kérdező szavazást indított:
Látászavar
Üvegtesti homály
Szemszárazság
4 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a szemészek nem mondták meg, mi honnan tudjuk? Sok mindentől lehet. Idős vagy, sokszor erőlteted meg a szemedet, túl sokat nézel képernyőt, ...
2022. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomás?
2022. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok az igaz hogy szoktam kütyüzni délután mitől van a villámlás még a piros folt homályt láttam ha nem nézzek a falra ha RÁNÉZZEK akkor ELTŰNNIK ritkán jön ha nem foglakozik abszolút nem veszek észre semilyen látászavart
2022. ápr. 21. 17:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Mitől okoznak újból látászavar?
2022. ápr. 21. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!