Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szurkehalyogom van. Mutetet...

Szurkehalyogom van. Mutetet javasolt az orvos, de en parazok. Mas lehetoseg?

Figyelt kérdés
Balszem: -4 jobbszem: -2. Volt egy-ket furcsa elnenyem az egeszseguggyel az utobbi idoben. Bepanikoltam. El tudok szemuveggel boldogulni? Vagy muszaj a mutet? Tudom, hogy rutinmutet, s par perc, de azert szivesen elkerulnem ha lehet. Csodaszemuveg, szemcsepp gyogyitja? Vagy ha igy maradna..... A doki azt mondja, hogy romlani szokott az idovel. Barmilyen tanacs, tapasztalat, segitseg?

2022. jún. 24. 15:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Erdeklodtem ket helyen, nincs altatasban. Neked a Maria utcaban csinaltak? A fogorvostol is rettegek. Behunyom a szemem mint vedekezes. Muszaj aludnom!
2022. júl. 4. 14:19
 12/13 Metionin ***** válasza:
Érzéstelenítik, semmit nem fogsz felfogni abból, amit a szemeddel csinálnak. Apámnak is úgy volt, illetve nekem lézeres szemműtétem volt, szóval tudom, milyen ha ébren műtik a szemed. Még a pislogás illúziója is megvan, pedig ki van támasztva a szem.
2022. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10-es válaszoló vagyok. A maria utcai SOTEn a Barcsay doki műtött ☺️
2022. júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!