Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Aurás migrén után fennmaradt...

Aurás migrén után fennmaradt egyfajta látászavar?

Figyelt kérdés

Sziasztok, aurás migrénes vagy már több mint 1 éve. És a migrének óta fennmaradttak nálam furcsa látászavararok, amik nem olyanok mint maga az aura. Tehát nem nagyon tudom el mondani, hogy mit látok,de például, amikor fel nézek az égre vagy valami egy színűre akkor látok egy karikát ami ha arra koncentrálok egyre nagyobb és nagyobb lesz. Nem tudom mennyire érthető, de van amikor ez nagyon zavaró mert valamikor erősebben látom akkor is ha nem koncentrálok rá.

Van még valakinek ilyen?



2022. jún. 25. 20:35
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja és még valamikor, amikor hirtelen felállok vagy szaladok és megállok, akkor villámokat látok mind két szememben. Van olyan is, amikor fel megy a pulzusom és ritmusra ahogy a pulzusom ver, látok valami dobogó fekete karikát.

Tehát nem tudom normálisan el magyarázni, de kérlek próbáljátok meg érteni.

2022. jún. 25. 20:42
 2/2 A kérdező kommentje:
???
2022. jún. 25. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!