Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyire megbizhato az Eoptika...

Mennyire megbizhato az Eoptika.hu?

Figyelt kérdés
Ray-ban szemuveget szeretnek rendelni es mar 2x belefutottam abban hogy hamisitvanyt adtak el 2kulonbozo szemuveges oldalon. Most megprobalkoznek az Eoptikaval igy utoljara es erdekelne hogy erdetit kapnek vagy hagyjam inkabb. (Kicsit fura hogy ennyire olcso online a Ray-ban szemuveg ara)

2022. júl. 25. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen
2022. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arukereso oldalon van ertekeles, az alapjan lehet tudni
2022. júl. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen lattam hogy arukereson van ertekeles es masik 2helyrol is volt. Sot az egyik amirol rendeltem az ilyen hiteles viszonteldo, viszont a szemuveg recsegett nagyon , a szara boven rovidebb volt mint aminek kellett volna lennie. Es en felprobaltam mar ezt a szemuveget rendes rayban boltban es tudom milyennek kene lennie es egyik sem volt az. Csak akkor tulsagosan draganak talaltam es gondoltam ha tenyleg viszonteladok akkor csak nem kamut adnak el. Hat pedig de
2022. júl. 26. 08:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Én megvenném eoptikában.

Ha drágának találod, akkor érdemes levideózni a kicsomagolást.

2022. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A RB USA központi oldalán van store locator, ami kidobja a hivatalos viszonteladók listáját.
2022. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!