Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét után emeltem...

Lézeres szemműtét után emeltem nehezet. Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

1 napja volt lézeres látásjavító műtétem. Ez egy “jobb fajta” műtét volt, aminek a leírása szerint 1 nap után munkába lehet állni, súlyzós edzést pedig 7-10 nap után már lehet végezni.

Viszont elcipeltem egy viszonylag nehéz lakberendezési tárgyat A-ból B-be, és félek hogy ez ki fog hatni a gyógyulási eredményekre.

Ennyitől lehet baj? Túlaggódom?

Már kezdem beképzelni a dolgokat.

Az orvossal viszont csak egy hét múlva konzultálunk, addig megőrülök



2022. szept. 29. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Így utólag már nem paráznék rá. Okosabbnak kellett volna lenned, és figyelni arra hogy nem emelhetsz nehezet.


Nekem ennél a műtétnél a doki arra is felhívta a figyelmem (belenézett a kartonomba) hogy vécén ülve erőlködésnél csukott szemmel lehet csak nyomni. Szóval bármilyen erőlködés csak árthat. De nem feltétlen lett bajod, csak én tuti nem emeltem volna még akkor sem ha nincs más ember a feladatra.

2022. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Melody0529 válasza:

Szia!

Végül lett valami negatív hatása a gyógyulásban, hogy nehezet cipeltél?

2023. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!