Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Gyakran elhomályosul a látásom...

Gyakran elhomályosul a látásom, majd kitisztul. Műkönny nem sokat segít. A fényre és élességre eléggé érzékenyek a szemeim. A feliratoknál vagy bizonyos színek esetében picit aurásabb a látásom. Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
Ha könyvet olvasok, akkor nem érzékelek semmilyen aurát, se semmit, minél távolabb van vagy nem szemben állok, akkor ez jelentkezik. Tehát közelre minden rendben. Mínuszos lencséket hordok, ezért érdekelne.

2022. okt. 20. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet szàraz szem vagy magas szemnyomàs is, stb. Érdemes csinàltatni egy szemészvizsgàlatot inkluzive szemnyomàsmérés mert ez nem normàlis.
2022. okt. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Menni fogok,csak előtte gondoltam megkérdezem itt is.
2022. okt. 20. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az aurás látás engem is érdekel, mert nekem is csak akkor van, amikor tv-n olvasok feliratot vagy a telefonon olvasok, amúgy nem. Februárban voltam vizsgálaton, nem tudom azóta romlott - e a szemem (minimális mínuszos dioptria és cilinder az van, de tavasszal lézeres retinakezelésen is voltam, meg 4 éve lézeres dioptria eltávolításon is).
2022. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálam érdekes, mert telefonnál nem érzékelem, csak a felirat (tv), vagy ezek a hirdetőplakátok, reklámfeliratok, időnként közlekedési lámpa vagy a neonos helyek pl. auchan hirdetőcímkék. Igazából bármi ami becsillanhat vagy erős megvilágításba kerül.
2022. okt. 20. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!