Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül egy pár kontakt...

Mennyibe kerül egy pár kontaktlencse, ha holnap bemegyek a szemészetre?

Figyelt kérdés

Tudom ez olyan kérdés, mint: mennyibe kerül egy autó...

De kb milyen árkategória? tizen ezer? százezrek? milliók?

Annyira zavar már, hogy homályosan látok, az iskolában a hátsó padsorból nem látom mit írnak a táblára, hogy vennék szemüveget, de inkább kontaktlencsét. Mielőtt bemennék a szemészetre és érdeklődnék az árakról megkérdezem itt, hogy kb mennyibe fog fájni.


19F, mindkét szemem, legutóbbi méréskor -0.5 és -1.5


2022. nov. 26. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is érdeklődtem ez iránt egy másfél hete, mert az én bal szemem -6


Olyat olvastam, hogy lehet hitelre venni, az párezer forint havonta.

2022. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden optika más árakkal dolgozik, melyikhez mész be?
2022. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1: pár ezer Ft havonta, de meddig? Mondanám, hogy nem számít mennyi, mert úgyis kell, de ha több százezer, akkor nyílván nem holnap fogom megvenni. Elsétálni meg nem akarok azt mondva, hogy drága...


2: ofotért talán? még nem tudom.

2022. nov. 26. 18:23
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

#3, pont van egy ofotértes kontaktlencse kuponom, -40%-os és átruházható, de csak személyesen tudnám átadni :(

Jó kérdés, én csak szemüveget használok.

2022. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha nem első lencséről van szó és nincs szükség betanításra (ki és betenni), érdemes online rendelni.

Elképesztően drágán árulják a lencséket az optikában…

2022. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébkent attol is fugg milyen lencset akarsz, a napi az dragabb, eltalaban 1 dobozban 15 van , a havi az jobb, abban altalaban 6db van egy csomagban.

Marka is sokat szamit. Sok extra van, pl. Extra hidratalt vagy extra vekony stb. Ezek nyilvan dragabbak.

De ha mindenkeppen a legolcsobbat kellene tippelnem, olyan 10.000 es 15.000 forint kozotti osszegre tippelnek.

2022. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elöször szemészeten méresd le a szemhibádat, interneten is meg tudod venni a lencsét. Először azonban jobb, ha betanítják a használatát. Van naponta, hetente, havonta cserélendő lencse.

Én itt veszem:

Lencseshop.hu

13000Ft fél évre

[link]

2022. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

“ Elsétálni meg nem akarok azt mondva, hogy drága...”


Na de miert nem setalsz be, es mondod azt:

“Jo napot kivanok, szeretnek erdeklodni milyen tipusu kontaktlencseket arulnak, es mennyibe kerulnek ezek?”


Miutan valaszolnak, azt mondod:


“Koszonom szepen! Viszontlatasra!”


Vagy szimplan megveszed ha jo aron van a dolog!

2022. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én bementem az Ofotértbe és bevizsgáltattam a szemem. Ott mondtam ,h kontaktlencsét szeretnék. Adtak egy jó fajtát, használtam, majd az Ofotértnél előfizettem rá. Havi 3000 Ft-ba kerül így , és minden hónap elején kiküldik.
2022. nov. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!