Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem volt még se szemüvegem,...

Nem volt még se szemüvegem, se kontaktlencsém, de szeretném megműttetni a szemem, mert tudom, hogy nem látok jól. Eddig nem mertem még elmenni szemészetre, ezért nincs szemüvegem. Így is megműthetik?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Vizsgálat után persze.
2016. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Persze, a portásnak elmondod, hogy milyen műtétet szeretnél, ő meg utasítja a profot. Vizsgálat?! Minek?
2016. szept. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hol mondta a kérdező, hogy nem akar vizsgálatot?
2016. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Eddig nem mertem még elmenni szemészetre, ezért nincs szemüvegem. Így is megműthetik?"


Hát izé...

2016. szept. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Előtte kötelező a vizsgálat. 2-3 hónap múlva szeretnék elmenni. Addig pedig gondoltam megkérdezem, hogy így is lehet-e vagy ne is reménykedjek.
2016. szept. 18. 17:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nagyon kicsi diopriás a szemed akkor nem fognak megműteni csak ha nagyon nem làtsz már semmit jóformán akkor szoktak ilyen műtétet csinálni.
2016. szept. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A műtétet eleve akkor ajánlják, amikor már nem romlik, nem? Erről a kérdezőnél nem lehet tudni semmit, mivel nem volt annyi esze, hogy a romló szemével legalább szemvizsgálatra elmenjen.
2016. szept. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 miről beszélsz?
2016. szept. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 nem, nem csak akkor műtik.
2016. szept. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem, ha pénz van, minden van, amit a kedves ügyfél szeretne, de normálisabb rendelők ettől függetlenül például a fiatalok esetében azt tanácsolják, hogy meg kéne várni, amíg beáll valahova a dolog.
2016. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!