Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemárpával meddig legyek...

Szemárpával meddig legyek türelmes, mennyi idő, mire kifakad?

Figyelt kérdés

Szombat délutánra dagadt fel nagyon a szemhéjam, alul és felül is. Elmentem az ügyeletre, gyorsan és szakszerűen elláttak, felírtak Tobrex kenőcsöt és adtak papírt arról, hogyan kell párakötést csinálni éjszakára. Ki is váltottam azonnal a kenőcsöt, és szombat este óta szigorúan betartok mindent, amit doktor mondott. Alul teljesen lelohadt, a felső szemhéj még duzzadt egy kicsit. Viszont megjelent belül a szemhéjon ma reggelre a gennyzacskó, de még nem fakadt ki. Sokat olvasok róla, hogy betokozódik és nem fakad ki, és akkor műteni kell. Meddig nem kell aggódnom, és mikor térjek vissza az orvoshoz? Szóval mennyi idő, amíg kifakad?


Köszönöm szépen!


2022. dec. 19. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Miota kezdted a kezelest?
2022. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Varj meg 2 hetet
2022. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyes, hiszen leírtam, hogy szombaton. Látod?
2022. dec. 19. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen leirtam 2#esben, Latod?
2022. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!