Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen szemüveget vegyek, ami...

Milyen szemüveget vegyek, ami strapabíró?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy nemsoká kelleni fog vennem egy szemüveget, viszont nem szeretném azt, hogy pl. sportolás közben leessen, aztán ennyi volt. Szóval aki jártas a témában, az tudna tanácsot adni, hogy mondjuk milyen anyagból válasszam ki a keretet? Pl. titánium szerintem elég strapabíró.

Továbbá a lencsék anyaga milyen legyen? Milyen bevonattal érdemes vásárolni? - Gondolok itt arra, hogy: karcállóság, párásodás ellen, UV sugárzás ellen, fényre sötétedjen vagy sem,

Mire érdemes odafigyelni vásárlásnál? Milyen gyártótól érdemes?


Köszönöm a válaszokat!



2023. jan. 8. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz? Csak mert léteznek direkt sportszemüvegek. Esetleg érdemes volna kettőt csináltatni, egyet a sporthoz, egyet a "hétköznapokra".
2023. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Túrázok. Köszi a válaszod.
2023. jan. 8. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak nem valami extrém túrázásról van azó ott nincs veszélyben a szemüveg, legalábbis nekem soha nem volt. Fényre sötétedőst én nem szerettem, neked bejöhet. Karcálló bevonatot kérjél rá. Én legutóbb az Ofotértben csináltattam, ott lehetett rá biztosítást is kérni.
2023. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gumis fejpantit csatolj ra. Akkor lehajlaskor nem esik le. Ha leveszed,log a nyakadban.
2023. jan. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!