Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az ofotértből elhoztam a...

Az ofotértből elhoztam a szemüvegem. Mégsem tetszik a keret. Van rá mód, hogy kicserélik?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

[link] vagy vevoszolgalat@ofotert.hu vagy megkeresed az üzletet, ahol vetted, és felhívod őket: [link]

Gondolkodjunk már egy kicsit, ha valamit szeretnénk, ne egyből a gyakorikérdésekre írjuk ki már lassan azt is, ha kaksizni kell, akkor milyen irányból üljünk a wc-re.

2023. jan. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb esélytelen.
2023. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A keretet nem cserélik. Bizonyos esetekben a lencsét cserélik díjmentesen.
2023. jan. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én több optikában kifejezetten láttam a szerződésben, és az üzletben is kirakva papíron, hogy a keretet nem cserélik utólagos meggondolás miatt, a lencsét is csak probléma esetén cserélnek ingyen.
2023. jan. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Legközelebb előre gondolkodsz, mielőtt választavsz...
2023. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Ezt úgy tudom elképzelni, hogy felpróbálta, tetszett neki, megvette, aztán beszóltak rá. Ne foglalkozz másokkal! Ha neked tetszik, tartsd meg!
2023. jan. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát azért nem mindenkinek olyan egyszerű ez. Ott van több száz keret, valamit kiválasztasz, de csak a tükörben látod te magadon, azért teljesen más amikor ott vam benne a lencse is meg mikor az utcán használod. Persze nyilván értem, hogy ilyenre elég nehéz garanciát adni, de van olyan helyzet, mikor valaki bizonyos utólagos szempontok alapján meggondolja magát, saját magadnak elég nehéz objektíven megítélni. Én anno ezért mentem párommal, hogy ő is lássa hogy áll rajtam, milyen a szín összhang, stb.
2023. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

1-es válaszolónak: Nyilván A-Z-ig elolvastam az oldalukat, erről információt nem találtam, csak a 14 napos elállási lehetőséget... Mások esetleges tapasztalataira voltam kíváncsi, azért írtam ki..


5-ös válaszolónak: Legelső szemüveg, rettentő nehéz választás, ferde orr, ferde fül, kényelmetlen, és igen, bárkivel találkoztam, csak leszóltak, hogy miért nem segített optikus választani, hogy néz ki, hogy tudtam kiválasztani, pedig akkor az tűnt a legjobb választásnak...


Többieknek köszönöm, ma megyek vissza vele, valószínű a lencsét is elcseszték, nagyon erős lett.

2023. jan. 10. 11:06
 9/9 anonim ***** válasza:
#1: mivel az ügyfélszolgálatnak van elérhetősége, és az esetek többségében rugalmasak szoktak lenni a szolgáltatók, így nem feltétlen mérvadó, ami le van írva. Ha kérdésed van, felteszed nekik, és akár már aznap is megoldódhat a probléma.
2023. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!