Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Csináltattam egy olvasó szemüveget azzal nagyon megvagyok elégedve. Viszont a távollátásommal is gond van. Ezért csináltam olyant is. A távollátó szemüveget használom a számítógép előtt. Az olvasó nem jó, viszont a távollátóval meg fáj a fejem a monitor előtt.(kb másfél méter) Ha távolabbra nézek akkor nagyon jó. Szoknom kell, vagy kell egy harmadik szemüveg? Azt mondták van munkaszemüveg is.

2023. jan. 22. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem erős mínuszos van, de a közeli monitort is jól látom vele.

Nem lehet, hogy erősebb lett, mint amennyire szükséged lenne?

2023. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Az olvasó az nagyon jó, így remélem a másodikat is jól csiszolták meg.
2023. jan. 22. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nem tudom.

Eleve már az furi, hogyha közelre nem látsz jól, akkor hogy lehet, hogy távolra sem.

2023. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Távolra lát nem jó a monitorhoz, multifokális szemüveg kell, vagy monitorhoz való.
2023. jan. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!