Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fájhat a fejem (migrénesen...

Fájhat a fejem (migrénesen is) attól, ha szemüveget kellene hordanom, de nem hordok?

Figyelt kérdés
Távolra nagyon rosszul látok és elég gyakran van migrénes fejfájásom. Talán össze függ a kettő?

2023. máj. 22. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen összefügg, a szemed máshogy töri meg a fényt ami jobban zavarhat. Én a nyári fényt nem bírom, ha nincs polaroid szemüvegem nem látok semmit se.

Próbáld ki, hogy hordod és meglátod használ e.

2023. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván. Legyen szemüveged.
2023. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

"szemüveget kellene hordanom, de nem hordok"

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2023. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "kedves" hozzászólást 3-mas. Biztos vidám életed lehet, hogy kb. a semmibe is bele kötsz. 🙂
2023. máj. 22. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Migren azert tulzasnak tunik, de fejfajast kozismerten okoz rossz latas vagy rossz szemuveg.
2023. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,miért nem hordasz szemüveget ha kell? Simán okozhat fejfájást ha elhanyagolod a problémát.
2023. máj. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még nem voltam semmilyen vizsgálaton csak tudom, hogy nem jól látok és kellene. De valószínűleg rászánom magam a közeljövőben. Köszönöm a normális válaszokat. :)
2023. máj. 23. 07:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Mielőbb nézesd meg,nem feltétlenül kell szenvedni. :P

Jobbulást Kívánok!

2023. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dinnye2 válasza:

Valószínűleg ettől fáj a fejed. Ha akár csak egy picit is rosszul látsz, az nagyon megerőlteti az agyat. Meséltek nekem erről, de már nem emlêkszem pontosan. Minél hamarabb próbálj meg szemüveget szerezni!

Addig is jobbulást!

2023. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!