Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A pasimnak folyton csipás a...

A pasimnak folyton csipás a szeme, meg korpás a haja. Hónapok óta küzdök vele,hogy menjen el orvoshoz,vagy magánba vagy államiba,nem hajlandó,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen az utóbbi időben bele is untam,hogy folyton cseszegessen emiatt, meg undorodom is tőle.Soha nem kedveltem az efféle igénytelenséget,és kezd betelni nálam a pohár.Hiába mondom neki,hogy menjen el,és nézesse meg,mindig van kifogása. Államiba nem akar menni,mert ott semmit sem csinálnak,a magánt meg drágának tartja.A napokban már sírtam is amiatt,hogy nem bírom már ezt tovább,hogy akármerre megyünk, folyton az jár a fejembe,hogy mit gondolhatnak rólam is,hogy ilyen igénytelen pasival vagyok együtt. Nem hiúság, de ha valaki ennyire nem képes,hogy odafigyeljen a saját egészségére,és az intő jelekre, ráadásul úgy,hogy jóhiszeműen figyelmeztetem,kérem,vagy könyörgöm...nem tudom..Nem tudom,hogy szakítanom kellene-e vele emiatt, vagy mi a csudát tudok tenni. Egyszerűen nem hallgat rám. Én 26 éves vagyok,ő 33.
2023. máj. 22. 23:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem betegség, szimplán igénytelenség ha kezelni sem akarja
2023. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy nem betegség. Akkor mégis minek menjen orvoshoz?
2023. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt nem tudom, esetleg bőrgyógyászhoz szoktak menni ha valakinek extrán olyan a fejbőre.
2023. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A korpásodás a bőr az átlagosnál gyorsabb hámlása és nagyrészt vagy kizárólag genetikai eredetű. Olyan mintha valakit orvoshoz akarnának zavarni, mert kopasz és milyen igénytelen billiárdgolyó feje van.
2023. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Most nem értem, minden nap le fürdik? Vagy csak annyi a bajod hogy korpás és csipás? Ez azért elég kiábrándító a reszedrol, látszik is a korkülönbség.
2023. máj. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!