Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az új szemüvegemben fáj a...

Az új szemüvegemben fáj a fejem eléggé, szédölgök, hányingerem is lesz kicsit. Meddig kell ezt elviselni, hogy megszokja a szemem?

Figyelt kérdés
Az optikában annyit mondtak, hogy 2-3 hét, mire hozzászokok, mert 19 éve nem hordtam szemüveget, ez meg cilinderes is. De ott csak a padlón tűnt fel, hogy mozog, ha mozgatom a fejem. Itthon viszont ez a fejfájás, szörnyű. Tényleg normális ez? Erőltessem így is a hordását?

2023. jún. 10. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónapig mozgott a padló, de úgy, hogy szédültem folyamatosan.
2023. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja és a lényeg. Elmúlt. Ha nem csökken a mértéke 1 hónap alatt, akkor vissza mennék.
2023. jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, újra mérjék meg az értékeket egy másik kell .
2023. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Túl erős lehet? De ha nem jó a dioptria, akkor újra fizettetik a lencsét vajon?
2023. jún. 10. 19:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Túl erős, vagy nem jól csinálták meg, be kell mérni jó-e a dioptria. Ha fáj a fejed, akkor nem jó,vissza kell vinni.
2023. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is cilinderes (mai napig nem tudom mi ez, csak van, azt tudom) szemüvegem van és max 1-2 nap alatt megszoktam. Fejem sose fájt tőle, csak eleinte furcsa volt, de ennyi.

Sztem a tiéd túl erős lett.

2023. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
-1-es az egyik, a másik meg -1,5-es.
2023. jún. 10. 21:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj vissza vinni a szemüvegedet és újra megnézetni..csak azért mert kifizettetik. Ha ők rontották el,csináljanak szépen újat!

Nyisd ki nyugodtan a szádat és magyarázd el nekik hogy nem azért fizettél hogy folyamatosan rosszul legyél!

2023. jún. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kell menni reklamálni. Ilyen szinten nem lehetsz rosszul tőle. Én is jártam hasonlóképp. Visszamentem, új vizsgálat volt. Persze, ugyanaz vizsgált, aki először, saját magát nem fogja szembeköpni, szóval nagyon minimális módosítást javasolt csak. Közben folyamatban volt egy másik helyen is a vizsgálat. Végül a másik helyen kapott vizsgálati eredmény alapján kaptam garanciálisan szemüveget az első helyen.
2023. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Itt ahol csináltattam, azt mondták, hogy majd 2-3 hét alatt megszokom. Érdemes lenne máshol is megvizsgáltatnom? Állami szemészeten nem néznék meg vajon?
2023. jún. 11. 12:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!