Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az új szemüvegemben fáj a...

Az új szemüvegemben fáj a fejem eléggé, szédölgök, hányingerem is lesz kicsit. Meddig kell ezt elviselni, hogy megszokja a szemem?

Figyelt kérdés
Az optikában annyit mondtak, hogy 2-3 hét, mire hozzászokok, mert 19 éve nem hordtam szemüveget, ez meg cilinderes is. De ott csak a padlón tűnt fel, hogy mozog, ha mozgatom a fejem. Itthon viszont ez a fejfájás, szörnyű. Tényleg normális ez? Erőltessem így is a hordását?

2023. jún. 10. 18:12
1 2
 11/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
De más az a megszokás amiről ők beszélnek és más az, amit te érzel. A kis szédülés belefér, de a fejfájás az nem. Azért fáj, mert valami nem jó és az agy nem tudja a képet feldolgozni, egy idő után majd a kép is szétesik és minden tiszta homály lesz. Nekem is ugyanezt mondták, de másnak visszamentem, új vizsgálat, de kicserélték az egyik lencsét, nekem jobb lett sokkal, bár fejfájás nem volt.
2023. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!