Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az Optikusnak ugyan úgy van...

Az Optikusnak ugyan úgy van olyan készüléke mint szemészeten amivel “beleneznek” az ember szemébe vagy ott csak azok a lencsék vannak amit a szemedre raknak?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom pontosan és kaptam holnapra egy időpontot(amit lemondhatok) de sajnos annyi eszem nem volt hogy ezt megkérdezzem és sajnos fogalmam sincs.

Nem szeretnék potyára odamenni.



2023. aug. 17. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden valamennyire is komoly helyen ugyanolyan készülékekkel nézik a szemet, mint a szemészeten, csak szembetegségeket nem tudnak diagnosztizálni. De szemüveg készítésre sokkal célszerübb jó optikushoz menni.
2023. aug. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 Ertem köszönöm.

Szoval hogy ha szemproblémával megyek ami nem feltétlen rossz látás akkor semmi ertelme oda menni hanem inkabb egy szemészetre?

2023. aug. 17. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az optikában rendel szemorvos, akkor oda is mehetsz.
2023. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Arról sajnos fogalmam sincs de a kozelemben nincs szemészet szoval remelem több mint a semmi.
2023. aug. 17. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!