Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek ez normalis?

Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mult honap 18. Tól egészen augusztus 1 ig nagyon durva virusos kotohartya gyulladasom volt az egyik szememen majd a vege fele a masikon is de ott nemvolt veszes, orvos tobbszor latta kaptam mindenfajta szemcseppet, mar elmult de nagyon voros volt a bal oldali foleg mar rendesen szurkult el es alig lattam valamit, ez helyre jott mar a latasom jo a mai napra es nem is piros nem fenyerzekeny viszont a bal oldali szemem még egy picit kisebb vagy hogy mondjam de mar semmi mas panaszom nincs ez mitol lehet , elmulik? Vagy menjek vissza szemeszhez? Augusztus 1 ota hasznalom flucon szemcseppet es corneregel szemgélt,elotte antibiotikumosakat hasznaltam orvos utoljara elsejen latott akkor irta meg fel ezt. Tenyleg nem veszes de azert latszik hogy kisebb vagy jobban bevan csukodva… normalis lehet ez még?



2023. aug. 21. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordulhat, hogy hosszabb ideig maradó jelenség lesz. Jó lenne most egy ideig napszemüveget hordani a napsütésben, ez segíthet, hogy kíméljed. Meg minimális okostelefon és számítógép használat. A szemészhez is visszamennék még.
2023. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Napszemuveg megvan vigyazok a szememre, de sajnos kepernyo elotti munkat vegzek
2023. aug. 21. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!