Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért zavar a kontaklencse?

Miért zavar a kontaklencse?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan 1 éve hordok kontaklencsét, eddig elég zökkenőmentesen, bár párszor figyelmetlenség miatt voltak kisebb bajok, de mind megoldódtak

Egy ideje mikor berakom a lencsét, a bal szememben zavar egy kicsit, tehát érzem a szemem sarkában hogy ott van

Nincs kiforditva ez biztos, és fáradt sem vagyok, mert multkor amiatt nem volt jó a lencse

Néha elmúlik ez az érzés, néha viszont visszajön

Átlagosan napi 4-5 órát ülök a gépnél, és néha a tv előtt is ülök jó pàr órát, de nem hiszem hogy a szemszárazság a baj

Más is járt már igy? Ha igen hogy oldottátok meg a gondot?



2023. aug. 22. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Használj gyakrabban gyógyszertárban kapható műkönnyet. Amikor kiveszed fény felé tartva mindenképp nézd meg nincs e rajta valami apró sérülés.
2023. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt egy időben, hogy mikor betettem szúrt egy kicsit a bal szemem. Kivettem, letisztítottam és vissza raktam és jó lett. A szemészem nem tudta, hogy konkrétan mi volt a baj, mert csak a bal szemem szúrt és az se mindig, de elvileg a műszempillám miatt volt ez, és amióta leszedettem már nincs ez a problémám.
2023. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!