Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kicserélik a szemüveglencsém,...

Kicserélik a szemüveglencsém, ha tisztítás után 10 perccel már bekoszosodik?

Figyelt kérdés

Fél éve vettem szemüveget több, mint 100 ezer forintért. Pár hete jelentkezett a probléma, hogy megtisztítom mikroszálas kendővel szép tisztára és rá 10 percre bekoszosodik és mintha karcok keletkeznének rajta. Újra megtörlöm és szép tiszta. Bevittem az optikába, ott azt mondták, hogy el tudják küldeni bevizsgálásra, viszont az minimum 1,5 hét és ha esetleg kicserélik a lencsét az még 2 hét.


Na de mivel a régi szemüvegemmel már nem sokat látok, nem bírnám ki ennyi ideig. Kontaklencsét nem tudok csináltatni ideiglenesen sem, mivel a -7,5-ös dioptriámmal és 5,5-ös cylinderemmel nem találnánk meg elsőre a nekem megfelelőt, sőt... És akkor az árakról ne is beszéljünk.


Valaki járt már hasonlóan? Van ötletetek, mi lehet a baja a lencsének?



2023. aug. 25. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] Inkább itt kérdezd meg.
2023. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne hordj műszempillát.
2023. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagy a szempillád azért koszolódik. A szemüveg nem koszolodik magától.
2023. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!