Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 26 hetes kismama vagyok és...

26 hetes kismama vagyok és szemüveges. Ha megszülök, visszatér a régi látàsom?

Figyelt kérdés

Az egyik szemem -1-es, a másik -1,5-ös. Múlt héten voltam szemészeten, hogy megnézzék, szülhetek-e természetes úton és ott derült ki (bár pár hete már én is érzem, hogy nem látok olyan élesen a kontaktlencsével ,mint terhesség előtt és tudom, hogy ez természetes dolog, hogy romlik a rossz szem a terhesség alatt), hogy az egyik szemem -0,25-öt , a másik -0,5-öt romlott. De mivel a szemnyomàs meg az erek állapota jó, így szülhetek szemészeti szempontból természetesen, és azt mondta a doktornő, hogy nem is ír erősebb szemüveget, mert ez még fog változni,lehet rosszabb lesz , de simán lehet, hogy szülés után, ha a hormonok helyreállnak ,a dioptria is visszaàll a régire. Szóval azt várjuk meg, míg megszületik a baba és utána menjek el újra és meglátjuk mi változik.

Volt akinek rosszabb lett a szeme és szülés után helyreállt?


2023. nov. 1. 15:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!