Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Debreceni segítség! Debrecenbe...

Debreceni segítség! Debrecenben, hol találok olyan kontaktlencsét is forgalmazó üzletet, ami a legelérhetőbb árat kínálja?

Figyelt kérdés

Félkemény kontaktlencsét hordok, már jó pár év óta, most kisebb megszakítás után újra szívesen hordanám, de nem tudom, hogy hol lehet a legolcsóbban venni?

Légyszi, aki tud segítsen, köszi:)


2010. okt. 21. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is Debrecenben vettem a lencséimet és sajnos nem találtam megfelelő árat sehol, ezért rendelek netről. Szerintem próbáld ki te is, sokkal olcsóbb.

Egyébként bocsi, de érdemi választ nem tudok adni, csak azt, hogy minden optika drága. De most a látás hónapja van, így lehet kapsz kedvezményeket. Egyet tudok, a Kálvin téri Papp optikát kerüld, nagyon drága.

2010. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az Ofotérthez járok már 20 éve.Nem biztos,hogy ez a legolcsóbb,de itt szemvizsgálat is van.Ha neten rendelsz erre nincs lehetőség.
2010. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!