Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemtengelyferdüléssel (kancsa...

Szemtengelyferdüléssel (kancsalìtàssal) miskolcon hovà tudok fordulni?

Figyelt kérdés

Optikàban voltam màr ott azt mondta az optikus hogy szemüveggel nem lehet korrigàlni de próbàljam meg szemészeten, ill a műtétről is tudok érdeklődni. Sajna nem kérdeztem meg hogy hovà tudok fordulni. Magànúton?

De lehet tb alapon is megpróbàlnàm ha màr fizetek.

Ha valakinek volt màr ilyen műtéte örülnék ha leìrà hogy is zajlott hogy vàlt be.


jan. 17. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Prizmával lehet korrigálni, ha nem anatómiai oka van a kancsalságnak.
jan. 18. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Esetleg tapasztalat?
jan. 18. 11:41
 3/14 anonim ***** válasza:

Hali!


Nem mindegy, hogy hány fokot dől el a szemed, van amit már nem korrigál a szemüveg.


Engem 1.-én műtenek miatta

jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hová fordultál ezzel?

Mennyi időt vesz igénybe,mennyibe kerülhet?

Merre felé élsz?

jan. 20. 15:49
 5/14 anonim ***** válasza:

Gy-M-S megyében élek


Pestre mentem kelenföldre vizsgálatra és budaörsön műtenek.


Nekem 3 izmot kell műteni így lesz 460.000 a műtét.


Délelött megyek délután mehetek haza

jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

460.000 az elég kemény.


DE legalább gyors.

Nem akarlak eltántorítani vagy ilyesmi de nem is izgulsz?

nagyjából hogy képzeljem el az állapotod?(matolcsy györgy)

jan. 21. 09:41
 7/14 anonim ***** válasza:

Számoltam vele, úgy voltam, kerül amibe kerül, de meg szeretném műtetni.


Egy kicsit izgulok persze


Kicsit érdekesebb az állapotom. Alap esetben nem vagyon kancsal, mert tudom kontrollálni, hogy kiússzon-e vagy ne, viszont ez fárasztó illetve nehéz is pl amikor fáradt a szemem. Egyébként csak a bal szokott kiúszni balra

jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

nekem sajna független hol az egyik hol a másik ill nem is tudom kontrollálni bár tudnám.

Egyébként nyugi ha fizetsz akkor nagyon profik az orvosok pláne hogy már eldöntötted. Gondolom rengeteget vacilláltál rajta.

jan. 22. 18:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Semennyit nem vaciláltam :D


A 3. orvos akinél voltam ez miatt (vizsgálatonként ~30.000 forint)


Ő tudta, hogy mi a bajom és tud is segíteni szóval gondolkodás nélkül mondtam igent a műtétre

jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én még csak optikusnàl voltam ő azt mondta szmüveggel nem lehet korrigàlni. Bàr ismerős meg azt mondja hogy neki is ilyesmi volt és neki lehetett. Szeretném hinni hogy lehet. De akárhogy is jobb lenne orvossal beszélni ha màs nem érdeklődni a műtétről meghallgatni a véleményét. Elég fontos mert ez az egész életemre hatàssal van még "csak" 27 éves vagyok tàrsasàgi életem alig van de nem is ez a lényeg ha nem pl a munkahelyre is hatàssal lehet.
jan. 22. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!