Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyi ido mire megszokja a...

Mennyi ido mire megszokja a szemem az uj szemuveget?

Figyelt kérdés

1.50-s szemuveget hordtam evekig,most uj szemuvegem van,eleg sokat rosszabodott,a jobb szemem 2.80.,a ball szemem 3.50.,hanyingerem van es elegge szedulok is:(

A buszon is majdnem elestem ugy szedultem

Tudod ez ellen valamit tenni?mennyi ido mire megszokja a szemem?



jan. 20. 13:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%

az átvágást csak úgy értettem, hogy rossz szemüveget rásózni, elnézést.

Az elkészült szemüveget le kell ellenőrizni, ha látták, hogy rossz, és úgy adták át, akkor történt csak átvágás. Valszeg inkább jóhiszemű tévedés volt...

jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
53%
Sztem ha jó az erősség, akkor nem kellene szédülnöd. Nekem nemrég lett erősebb szemüvegem az előző 10 évben hordottnál és kb néhány óra alatt hozzáállt a szemem. A legfurcsább inkább az volt, h eddig egyforma lencséim voltak, most meg az egyik szememen erősebb van, de ezen kívül nagyom hamar hozzáállt. Igaz nem 1-2 dioptriát romlott a szemem, csak egy felet.
jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!