Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Elronthattak a szemuvegemet?

Elronthattak a szemuvegemet?

Figyelt kérdés

3 evig -1.75-os szemuveggel jartam,viszont mar alig lattam benne ugyhogy egy honapja elmentem ujat csinaltatni

bal szemem -2.85

jobb szemem -3.00 lett+0.50.cilinderes

Viszont az iskolaba meg mindig nem latom a projektort,a tablat latom

Amikor vizsgaltak a szememet es mutattak hogy igy fogok latni az uj szemuvegemben,akkor jol lattam,jonak ereztem

De amikor kivetitik a projektorra a feladat akkor nem tudom elolvasni az irast semennyire😭Szerintetek elronthattak?Most megint uj szemuveget kene kifizetnem?



febr. 8. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem el. vidd vissza!
febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Menj vissza, nézzék meg, elképzelhető, hogy nem jó a dioptria, vagy valami, ezt tisztázni kell. Esetleg egy új látás vizsgálat. Nálam így volt, ingyen kicserélték az egyik lencsét.
febr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer fordítva rakták be a lencsét. Ha leveszed és megfordítod,úgy nézel át rajta, kiderül.

Fiamnak meg elmérték. Visszament, elküldték. Pár nap múlva újra reklamált, akkor másik optometrista volt. Újra mérte, próbálta. Kiderült az első vizsgáló hibázott. Garanciába cserélték.

febr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem oldódott meg azóta, akkor vagy az orvoshoz menj vissza és kérd meg, hogy mérje be a szemüveget, hogy az-e, amit felírt, vagy egy másik látszerésznél méresd be anélkül, hogy mondanád, hogy minek kellene lennie. Ha elrontották, újra kell csinálniuk ingyen. Vannak a szakmában ilyen tűrések, hogy milyen dioptriánál mekkora eltérés férhet bele, erről tudj.
ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!