Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Rettegek! Szemészeten van...

Rettegek! Szemészeten van esély, hogy 1-2 héten belül kiműtsék az árpámat? Félek, hogy elhajtanak vagy hónapokat kellene várnom arra a pár perces műtétre, mert akkor felkopik az állunk!

Figyelt kérdés
Mivel a szemészeten sok éve ráztak le, kértem időpontot sebészetre, amire ma el is mentem, de ott árpa kiműtéssel nem foglalkoznak, menjek szemészetre. Én hétvégén is szoktam dolgozni, most is így lett volna, de addig ne menjek be, amíg potenciális fertőzőveszély vagyok a konyhán. Jelenleg egyedüli családfenntartó vagyok, apám táppénze csúszik, egy hónappal adósak, a mostani havit nem küldték, hol jön, hol nem, de az nem is sok, 60 ezer forint. Én rendesen 8 órában vagyok bejelentve, 25 év alatti, de akkor is, nem keresek úgy, mintha a rendes beosztásomban lennék! Ha heteket, hónapokat kell várnom, felkopik az állunk hónap végére. Szóval rettegve kérdezem, szerintetek van esély rá, hogy gyorsan megcsinálják nekem? :(
febr. 23. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Ne itt rettegj, hanem menj a szemészetre és mondd meg, hogy nem engednek dolgozni, amíg rendbe nem hozzák az árpádat.
febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hétfőn első dolgom lesz, mára nincs rendelés, és így ezt el is mondom, hogy nem engednek addig dolgozni, viszont addig napok vannak és szeretnék tájékozódni, akinek volt műtétje vagy van tudomása erről, hogy ne ezen pörögjön az agyam.
febr. 23. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Addig is tégy rá párakötést!
febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!