Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet ez a problémám?(so...

Mitől lehet ez a problémám?(sos lent)

Figyelt kérdés

Kb 1 hete kezdődött.

Kamion sofőr vagyok, és Finnországba küldtek fuvarral, én alapból szeretek szaunázni,mindig járok ha úgy van időm.

Na Finnországban kiprobáltam a szauna hazájában a szaunát, egy férfi rengeteg aromát tett rá.

Kijöttem, már éreztem hogy kezd fájni a felső szemhéjam a pillák tövében.

Másnap reggelre bedagadt a felső szemhéjjam, csak a jobb szememnél, picit válladékozott, viszket néha néha.

Septosyl szemkenöccsel kenegetem de nem nagyon látok változást.

Mit kellene rá vennem?

Tudom szemészetre kellene mennem de nem nagyon megy a nyelv, es külföldön vagyok még két teljes hetet.


Előre is köszönöm a válaszokat


febr. 28. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínüleg allergiás/túlérzékeny vagy az adott illóolajra.

Bármelyik gyógyszertárban adnak szemcsöppet meg kenöcsöt, ami segít, pár nap alatt rendbejön.

febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudnál segíteni milyet vegyek?
febr. 28. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt egy gyógyszerész tudja csak megmondani, föleg, ott tudják, milyen anyag lehetett, ami a problémát okozta. Csak úgy találomra nem sok értelme lenne bármit is mondani, egy szakember többet tud segíteni, föleg, hogy látja a problémát.

Hidd el, segítökészek lesznek, nem kell idegeskedni elöre.

febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!