Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Elvihetem a gyerek egy esküvőr...

Elvihetem a gyerek egy esküvőre ha piros a szeme?

Figyelt kérdés
A majdnem 2 éves kislányomnak már közel egy hete piros az egyik szeme. Kapott rá szemcseppet, de csak kicsit javul, mi azt gondoljuk hogy csak belekapott a szemébe (sokszor nyúl oda, és mutogatja hogy neki van szeme, és utána mutogatja a mienket is). A gyereknek semmi baja nincsen azon kívül, hogy piros, de mégis aggódunk hogy fertőző. Az orvos azt mondta, hogy ha belekapott volna, akkor az már elmúlt volna. Viszont se nekünk, se nagy a szülőknek nem adta át, és még csak a másik szemére sem ment át, pedig ahogy mondtam rendszeresen nyúlkál a szeméhez. Holnap lenne az esküvő, már le van foglalva a szállás, de nyilván nem akarnánk mindenkit lefertőzni. Szerintetek vigyük el? Nem lenne sértődés belőle, ha nem vinnénk el, és az egyikünk biztos elmenne. Csak nagyon szeretnénk a kislányunkat is vinni.

máj. 17. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol piros neki? Nem lehet kezdődő árpa? Kisfiamnak is szempirossággal kezdődött.
máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
AZ orrához közeli részen.
máj. 17. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Én elvinném. Ha nem váladékozik és nem javul a szemcseppre, akkor sokkal inkább gondolnék megerőltetésre. Lehet, hogy szemüvegre lenne szüksége. Hamar el fog fáradni, de akkor is szükség van ilyen élményekre és tapasztalatokra.
máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Anita Esküvő válasza:
Én megkérdezném a párt, hogy ők mit gondolnak.
máj. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen szemcseppet kapott? Abból nagyjából ki lehet "matekozni" , hogy fertőz-e.
máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A végén bementünk a sürgősségire, mert a második szemcsepp sem működött és meg akartuk kérdezni, hogy biztosan nem fertőz-e. Felírtak valami komolyabbat, másnap reggelre már semmi sem látszott.
máj. 23. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!