Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül egy szemműtét?...

Mennyibe kerül egy szemműtét? és mitől függ az elválalhatósága?

Figyelt kérdés

nem tudom talán hoszú távon jobban meg éri a műtét nem??

olyan drága szemüveg is!

ahoz képest ha romlik akkor is csere meg ha javul akkor is!:(

és a keretek is hamar tönkre mennek és egy vagyon egy normális keret is! nincs erre valami támogatás??


2009. jan. 9. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Támogatásról nem tudok, ára olyan 80000-240000 Ft/szemgolyó

Elég sokat olvastam a témában, és a következőket szűrtem le: PRK műtét- biztonságos, de utána fájdalmas a gyógyulás, és a 6 hónapos gyógyulás során visszaromolhat a dolog, ha nem vigyázol.

intraLASIK - fájdalommentes, szinte azonnali gyógyulás, kicsit drágább, de fennáll a veszélye, hogy a műtét során létrehozott hártya leválik erős behatásra a szemedről, és utána várhatsz szaruhártya donorra.

LASIK - előző régebbi változata, nem végzik már, még nagyobb leválási kockázat

epiteliális LASiK, LASEK - biztonságos, és kevésbé fájdalomentes - de nem nagyon találtam magyar helyeket, ahol megcsinálják.


8000 Ft kb egy vizsgálat, és ott megmondják, mit ajánlanak.

Sok sikert:D

2009. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!