Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Külföldről (Koreából) szeretné...

Külföldről (Koreából) szeretnék egy pár kontaktlencsét rendelni. Átengedi a Vám- és Pénzügyőrség?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 01:54
1 2
 11/13 dozzer válasza:

szerintem a szemüveggel mindenki jobban járna igaz zavaro útba van megvigyázni kell rá és sokba is kerül de legalább nem kell folyamatosan vásárolgatni a kontaklencsét meg a löttyöt és általába a rendes szemüveg dob rajta esztétikailag

de persze kinek mi

2010. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hm.8 évig voltam szemüveges.-0,5 dioptriával kezdtem.-7,0 dioptria lett a nyolcadik év végére.Akkor váltottam lencsére.Azóta semmit se romlott(4 éve).Úgyhogy kössz kihagyom a szemüveget.:D
2010. dec. 13. 14:30
 13/13 anonim válasza:

Szia.

Remélem még akutális a téma:) Én is szeretnék rendelni külföldről kontaklencsét.Arra lennék kiváncsi,hogy végül is rendeltél e? Ha igen mennyi lett az ára?

én találtam mégegy oldalt, elég szép kontaklencsék vannak ott is.

2010. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!