Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyire szükséges a kontaktle...

Mennyire szükséges a kontaktlencse illesztés?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam szemészeten,megvizsgáltatni a szeme,mondtam a doktornőnek,hogy kontaktlencsét szeretnék.Utánanéztem a folyamatának,azt írták,hogy 1-1,5 óra is lehet egy illesztés! Viszont lehet rendelni internetről is! Erről mi a véleményetek? Volt aki nem ment el az illesztésre csak vett egy pár lencsét?
2011. jan. 6. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ezzel inkább nem játszanék. Nincs másfél órád az egészségedre? Például nekem kiderült nem illeszekedik a szemem a pártucat lencséből csak egyetlen egy fajta. Ugyh szerintem ne ezen a másfél órán múljon az egészséged. Rádásul ha ügyes vagy kint vagy max háromnegyed óra alatt. Nekem kb annyi volt. Attól függ mennyire gyorsan tudod betanulni berakni és kiveni.
2011. jan. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp csináltasd meg azt az illesztést...én nemrég vettem internetről lencsét, de nem emlékeztem a görbületi sugárra, és hát persze, hogy a rosszat választottam, ami nagyon kényelmetlen volt. A pénzem is bánta, meg az is, hogy újra kellett rendelnem. Megér ennyit az a 1,5 óra
2011. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elmegyek mindenképpen,csak nekem a másfél óra nagyon sok,még az egy óra is(egészségügyi okokból) így sajnos még jóideig nem tudom ezt elintézni! Ez az egy másfél óra megszakítás nélküli? Nem kell várakozni?
2011. jan. 6. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én időpontra mentem és beishívtak egyből. Nem kellett várakoznom és kint voltam háromnegyed óra alatt.
2011. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az idő tőled függ, hogy milyen gyorsan tudod elsőre ki-betenni. Én is voltam ilyenen, megmondta, hogy milyen lencse jó nekem, akkor vettem az optikában egy adagot, azóta pedig netem vesze ugyanazt a feléért, persze félévente megyek vizsgálatra. Szerintem menj el, az a biztos.
2011. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!