Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveg közgyógyra? (lennt)

Szemüveg közgyógyra? (lennt)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és vannak problémák a látásommal, érdeklődnék, hogy lehet-e szemüveget igényelni teljes mértékben közgyogyra? A szüleimnek nincsen rá pénze, én tartos beteg vagyok, és magán tanulo , mert az időm java részét korházban töltöm, a szüleimnek elmegy havi szinten az összes pénzük a gyogyszereimre aminek a többsége olyan hogy nem lehet közgyogyra kiváltani, mert pénzes. Igy a közgyogyomon csak gyülik és gyülik a pénz, és igazábol nem tudok vele mit kezdeni :S Szeretnék szemüveget mert rossz a látásom, eddig még nem volt, de mielött elmennék látás vizsgálatra, szeretnék érdeklödni hogy lehet e közgyogyra szemüveget? Mielött meglepetések érnének .. ilyen sztk-sat nem szeretnék :S tudom h ingyenes lenne, de ha mégis lenne más választás akkor, valami kis szépet szeretnék :) elöre is köszi a válaszokat!
2011. febr. 1. 10:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!